Mistrzostwa Polski w Jarosławiu

Mistrzostwa Polski w Jarosławiu
„Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko” – Vince Lombardi
Gdy kurz po wielkim wydarzeniu opadł przyszedł czas na podsumowanie i podziękowanie wszystkim zaangażowanym.
Dlatego najpierw wielkie gratulacje dla Igor Bronowski i Kasia Świzdor za wywalczenie tytułów Mistrza Polski oraz dla Sebastian Szala i Łukasz Nietrzeba za podjęcie rękawic i wywalczenie brązowych medali, a także dla pozostałych zawodników i zawodniczek reprezentujących klub za udział, za podjęcie wyzwania i upór. Jesteśmy, jako trenerzy, dumni, że możemy z Wami pracować nad rozwojem swoim i waszym oraz trenować i startować w tej trudnej dyscyplinie sportu.
Wielkie podziękowania kieruję do ludzi, którzy zechcieli wesprzeć pomysł organizacji Mistrzostw Polski wraz z dwiema galami, było to trochę szalone, ale się udało. Dziękuję Damian Biały i Marcin Jaworski za nieocenioną pomoc. Serdecznie podziękowania kieruję również do wiadomych osób w firmie Alpha Recycling, PKS Jarosław S.A., Er-Tel Jarosław ul. Grucy 4, Trans Logistyk, ACTIVshop - odżywki i suplementy Jarosław, Euro Market, Skai Moto Złom Tuczempy, El Bud, Centrum Ratownictwa Medycznego w Jarosławiu, Guard Team Agencja Ochrony, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu dzięki wam było to możliwe do realizacji.
Dziękuję władzom Miasto Jarosław, w osobie Burmistrza Miasta – Waldemar Paluch oraz zastępcy Dariusza Tracza za wparcie i obecność. Również dziękuję Staroście Jarosławskiemu Powiat Jarosławski oraz posłowi RP – Tadeusz Chrzani za okazaną pomoc.
Dziękuję także patronom medialnym za obecność i promocję wydarzenia, za możliwość popularyzacji tej dyscypliny.
Szczególne podziękowanie dla młodej ekipy technicznej, która zrobiła kawał dobrej roboty i ogarnęła wszystko jak profesjonaliści.
Dziękujemy również Marek Grzesik za fantastyczne poprowadzenie gal.